Management

Management

Náš dámský tým je tu pro Vás:

 

Ing.Jana Míčková Sladká

Zakladatelka a majitelka firem a značek BIBO, CLINEA, GENIORA, GRAPECARE

Vystudovala ekonomickou fakultu v Brně se zaměřením na řízení a rozvoj firem.
Získala 15 let praxe na manažerských pozicích ve významných mezinárodních společnostech.
Matka dvou synů. Po rodičovské dovolené s prvním synem se vrátila k manažerské práci s poznatkem, že na trhu chybí hlídání dětí v prémiové kvalitě, neboť kvalitní péče o dítě je pro matku to nejdůležitější. Po roce se proto rozhodla založit v roce 2005 v Brně Agenturu BIBO.

Po stabilizaci a získání významného podílu BIBA na trhu hlídání dětí se rozhodla rozšířit nabídku o kvalitní hospodyňské služby založením firmy a značky CLINEA s.r.o. Náročným klientům tak umožnuje zaměřit se na podstatné věci, ve kterých jsou úspěšní  a které je baví   a úklid a péči o domácnost ponechat profesionálním hospodyním.

K ucelení služeb pro domácnost postupem času Jana založila značku GENIORA, která se zabývá péčí o seniory ve smyslu jejich aktivního prožití s příjemnými lidmi.

Pro velmi náročnou klientelu Jana také nabídla značku GRAPECARE, která rodinám zprostředkovává zahraniční chůvy a hospodyně, zejména filipínské a rodilé mluvčí z celého světa.

Svůj nejdůležitější úkol Jana spatřuje v získávání stále větší důvěry českých žen-matek v možnosti, které jim přináší kvalitní služby pro rodinu a domácnost.
Podle vlastního příkladu jim tak chce umožnit skloubení mateřství s prací, nezbytnou pro jejich seberealizaci, stejně jako získat prostor pro tolik potřebné chvíle oddechu a relaxace během nepřetržitého tlaku rodičovských a partnerských povinností.

 


Bc.Anna Pižlová, DiS

Hlavní manažerka firmy CLINEA s.r.o. – Praha a Čechy

Anna má na starosti péči o zákazníky a výběr hospodyň pro oblast Praha a Čechy.

Vystudovala Vyšší odbornou školu, obor Pedagogika – vychovatelství  a praxi vykonávala převážně v mateřských školách a volnočasových centrech.

Po dobu deseti let se věnovala hlídání dětí všech věkových kategorií ve firmě BIBO  a během studií si také přivydělávala jako hospodyně v domácnostech.  Po ukončení pedagogického studia pokračovala ve studiu na Vysoké škole obchodní obor cestovní ruch v Praze, kterou ukončila bakalářskou zkouškou.

Anna  byla u samotneho zrodu firmy CLINEA s.r.o., kde se zpočátku zabývala nastavením vysokých standardů při výběru hospodyň do domácností. Po úspěšném rozjezdu firmy se Anna díky svým výborným komunikačním a vyjednávacím schopnostem přesunula také do oblasti kontaktu se zákazníky jako hlavní manažerka.