Jednorázový úklid

Jednorázový a generální úklid

Před Vánocemi, Velikonocemi, po rekonstrukci nebo po večírku.
Od utírání prachu, přes vyklizení kuchyňské linky, čištění digestoře a trouby,odmrazení mrazničky, úklidu knihovny, umytí koupelny až po výměnu ložního prádla.
Úklid celé domácnosti do posledního smítka!

Mytí oken, žaluzií a topných těles

Profesionálně umyjeme vaše klasická i francouzská okna včetně rámů, okna rozšroubujeme a umyjeme i zevnitř.
Očistíme vaše horizontální žaluzie z obou stran. Samozřejmě umyjeme i topná tělesa.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

V domácnostech čistíme koberce a čalouněný nábytek (sedačky, židle, křesla) strojovou extrakční (mokrou) metodou za použití velmi šetrných čistících prostředků. Se skvrnami si umíme dobře poradit. Používáme čistící stroje německé značky Kärcher.

Čištění matrací suchou metodou

Možná nevíte, že nejvíce znečištěnou věcí ve Vaší domácnosti není klika od dveří nebo odpadkový koš, ale Vaše matrace! Obrovské množství roztočů, kteří se živí potem a drobnými šupinami z naší kůže, vylučují do matrací výkaly, které jsou hlavní příčinou vzniku alergických reakcí, pálení očí po ránu a mnoha jiných kožních onemocnění. Matrace čistíme unikátním antibakteriálním UV-C vysavačem Raycop, který patentovaným systémem zbavuje matrace 99,9% všech roztočů, virů, bakterií, plísní a dalších mikroorganismů. Vysavač obsahuje lampu s unikátním UV-C germicidním světlem, které okamžitě při ozáření zničí bakterie, viry a plísně. U roztočů změní strukturu DNA a tím ztrácejí schopnost se množit. Raycop doporučuje již více jak 250 českých lékařů (alergologové, kožní lékaři) jako revoluční přístroj, který prokazatelně má výborné výsledky při pravidelném používání. Čištění matrací by mělo probíhat zásadně suchou metodou, neboť přítomnost vody způsobuje vznik plísní v matracích. Přístrojem čistíme i autosedačky, koberce, čalounění, psí pelíšky a další místa, kde se roztoče vyskytují.

Po vyčištění vždy aplikujeme speciální antibakteriální sprej jako prevenci rozmnožování dalších roztočů.

Čištění si u nás můžete objednat jednorázově nebo si od nás přístroj můžete zakoupit (ceny máme stejné jako ostatní prodejci v ČR) a naše hospodyně Vám bude matrace pravidelně udržovat v čistotě. Více na www.raycop.cz

Čištění kožených sedaček a nábytku

I kožené sedací soupravy, kožené židle a dveře potřebují pravidelnou údržbu. Nábytek nejprve zbavíme prachu, nečistot a skvn, poté ošetříme a naimpregnuje speciálním prostředkem na kůži. Kůže tím krásně ožije a nábytek vypadá opět jako nový!

Čištění horkou párou paročističem

Maximálně ekologické čištění bez chemických prostředků, pouze na bázi horké páry. Používá se při čištění podlah, obkladů, spár, kuchyńské linky, digestoře, varné desky, kamene, atp. Osvěžuje textilní tkaniny.Velmi vhodné pro alergiky a rodiny s malými dětmi.

Čištění a impregnace zahradního nábytku

Před a po letní sezoně dáme do perfektního stavu váš plastový, ratanový nebo dřevěný zahradní nábytek. Nábytek zbavíme prachu a nečistot, natřeme a naimpregnujeme.